Apie DB OUTLET

DESIGNER BRANDS OUTLET 
DB OUTLET yra viena populiariausių, premium drabužių ir aksesuarų išparduotuvių dėl išskirtinio prekių asortimento, draugiškų kainų, lengvo ir saugaus apsipirkimo bei greito pristatymo ir nemokamo grąžinimo.
DB OUTLET rasite šio ir praėjusio sezono Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Rains, Moschino, Richmond, Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Gymshark ir kitų geidžiamiausių gamintojų drabužių ir aksesuarų geriausia kaina.
Bendradarbiaudami su oficialiais prekinių ženklų distributoriais užtikriname prekių kokybę ir autentiškumą. 
Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro išskirtinės prekės, kurių turime tik po keletą vienetų ir jos yra greitai išparduodamos, todėl kviečiame  nieko nelaukti ir įsigyti kažką origininalaus! 
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi!
Elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse ant etikečių dažniausiai rasite dvi kainas, didesnė – tai gamintojo nustatyta rekomenduojama mažmeninė kaina, žemesnė – tai DB OUTLET prekės kaina.
 
Gamintojo rekomenduojama prekės kaina gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali ir galėjo būti parduodama skirtingomis kainomis. Kilus klausimams prašome kreiptis į DB OUTLET klientų aptarnavimo skyrių el. paštu info@dboutlet.lt arba skambinkite telefonu:  +370 (641) 43 343.
Taip pat laukiame Jūsų DB OUTLET fizinėse parduotuvėse!
PC Molas, Kaunas
PC XXX Maxima, Marijampole
I-VI: 10:00 - 20:00, VII: 10:00 - 19:00.